PROČ JSME RŮZNÍ A NE VŠICHNI STEJNÍ?
21.07.2013 17:05
Velmi často je slyšet otázky od lidí, proč jeden má osud takový a druhý onaký? proč nemáme všichni osud stejný? Jeden je šťastný, druhý nešťastný. Jeden je bohatý a druhý chudý. Nebo jeden překypuje zdravím a druhý stůně, jeden je úspěšný a druhý prochází neustálým obdobím neúspěchu...
Proč jsme...