PROČ U DĚTÍ NARŮSTÁ AGRESE?
29.05.2013 07:22
Proč vlastně u dětí dnes tolik narůstá agrese vůči druhým dětem, ve školkách i ve školách? Co ovlivňuje naše děti, že se začínají chovat jinak, než jak tomu bylo dřív. Děti, ta nevinná stvořeníčka, které hýčkáme s láskou a péčí a ony se stávají čím dál více agresivnější. Častěji zlobí, neplní si...